ساخت بازی iron man توسط استودیو موتیو

ساخت بازی iron man توسط استودیو موتیو

ساخت بازی مرد اهنی یا همان iron man توسط مارول و موتیو استودیو

یک بازی ویدیویی کاملا جدید تک نفره، سوم شخص و اکشن ماجراجویی Iron Man اکنون در استودیوی Motive مستقر در مونترال در حال توسعه است.

یک بازی ویدئویی کاملاً جدید تک نفره، سوم شخص و اکشن ماجراجویی Iron Man اکنون در استودیوی Motive مستقر در مونترال در حال توسعه است. تیم توسط Olivier Proulx رهبری می‌شود که تجربه کار بر روی عناوین گذشته مارول مانند Guardians of the Galaxy را به ارمغان می‌آورد و تیم اختصاصی از کهنه‌کاران صنعت پرشور از جمله Ian Frazier، Maëlenn Lumineau و JF Poirier در استودیو به او می‌پیوندند.
این بازی که با همکاری Marvel Games ساخته شده است، دارای یک روایت اصلی است که به تاریخ غنی مرد آهنی می پردازد، پیچیدگی، کاریزما و نبوغ خلاق تونی استارک را هدایت می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد که احساس کنند واقعاً بازی کردن در نقش آهن چگونه است. مرد.
بیل روزمان، نایب رئیس و مدیر خلاق مارول گیمز، گفت: «ما از همکاری با تیم با استعداد در استودیو Motive برای ارائه دیدگاه اصلی آن‌ها از یکی از مهم‌ترین، قدرتمندترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های مارول هیجان‌زده هستیم. “تجربه آنها در ارائه هر دو دنیای سرگرمی تثبیت شده و گیم پلی هیجان انگیز – همراه با اشتیاق اصیل آنها برای نماد زرهی – به تلاش ما برای ارسال نامه ای عاشقانه به یک قهرمان افسانه ای در قالب بازی ویدئویی نهایی مرد آهنی کمک می کند.”
استودیوی Motive استعداد و هیجان خود را برای ایجاد جهان‌های مورد علاقه طرفداران به ارمغان می‌آورد تا بازیکنان بتوانند به کاوش و قهرمان خود تبدیل شوند، با تجربه توسعه عناوینی مانند Star Wars™: Squadrons و بازسازی آینده Dead Space در 27 ژانویه 2023.
اولیویه پرولکس، تهیه کننده اجرایی، گفت: «این یک افتخار و امتیاز است که فرصتی برای ساخت یک بازی ویدیویی بر اساس یکی از نمادین‌ترین ابرقهرمانان سرگرمی امروزی داشته باشیم. ما یک فرصت عالی برای خلق یک داستان جدید و منحصر به فرد داریم که می توانیم آن را داستان خود بنامیم. مارول ما را تشویق می کند که چیزی تازه بسازیم. ما آزادی زیادی داریم که برای تیم بسیار جذاب است.”
این بازی در حال حاضر در مرحله پیش تولید است. این یک همکاری جدید و هیجان انگیز بین مارول و الکترونیک آرتز است که Iron Man اولین بازی از چندین بازی جدید است. Motive به طور فعال تیم خود را رشد می دهد.
برای خرید اکانت قانونی به این لینک مراجعه کنید.