اموزش وارد کردن اکانت ترکیبی و قانونی PS5

اموزش وارد کردن اکانت ترکیبی و قانونی PS5

همانطور که در اموزش نحوه اکتیو کردن اکانت قانونی PS4 ذکر شد, برای وارد کردن اکانت قانونی بر روی کنسول بازی PS5 باید همچنان کنسول شما به اخرین ورژن Software اپدیت شده باشد. جهت بررسی لطفا به قسمت Settings طبق ویدئو مراجعه نمایید.

بعد از ورود به قسمت ستینگ روی گزینه System کلیک کنید. در این بخش از نوار کناری سمت چپ بر روی System Software کلیک کرده و از قسمت سمت راست گزینه System Software Update and Settings را انتخاب نمایید.

اگر بر روی کنسول شما اخرین اپدیت نصب شده باشد با پیغام Up to date مواجه خواهید شد. در غیر این صورت باید کنسول را بصورت انلاین یا افلاین اپدیت نمایید.

به منوی اصلی و هوم پیج کنسول برگشته در قسمت User بر روی گزینه Switch User کلیک کنید. سپس روی دکمه Add User کلیک کرده و گزینه Get Started را انتخاب کنید.

در این قسمت از شما خواسته شده که License Agreement را به دقت مطالعه کرده و تیک گزینه I Agree را زده و بر روی دکمه Confirm یا تایید کلیک کنید.

در این بخش اطلاعات مربوط به اکانت قانونی که از ما دریافت کرده اید را با دقت و رعایت حروف بزرگ و کوچک وارد کرده و بر روی گزینه Sign In کلیک نمایید. و در بخش بعدی بر روی دکمه OK کلیک کنید.

بعد از ورود به اکانت مورد نظر طبق ویدئو به قسمت Game Library رفته و بازی های مورد علاقه خود را از بخش Your Collection به لیست دانلود خود اضافه نمایید.

در مرحله بعدی برای اطمینان از اینکه اکانت مورد نظر بر روی کنسول و دستگاه شما به درستی اکتیو شده است به قسمت Settings رفته و بر روی گزینه User and Account کلیک کنید.

از پنل و نوار کناری سمت چپ بر روی Other رفته و بر روی گزینه Console Sharing and Offline Play کلیک کنید. اگر با پیغام "is enabled for you on this PS5" روبرو شدید یعنی اکانت مورد نظر بر روی کنسول شما بدرستی اکتیو شده و دکمه Don't Disable را انتخاب نمایید.

در غیر اینصورت اکانت بر روی کنسول شما اکتیو پریمری نشده و برای اکتیو کردن مجدد ان بر روی گزینه Enable کلیک کنید. اگر با پیغام "You've enabled [Console Sharing and Offline Play] on this PS5" مواجه شدید یعنی اکانت با موفقیت اکتیو شد و بر روی OK کلیک کنید.

پس از پروسه اکتیویشن دوباره به قسمت Other بازگشته و گزینه Restore Licenses را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Restore کلیک کنید تا بعدا به مشکل نخورید. بعد از اتمام عملیات روی گزینه OK کلیک کنید.

بعد از ریستور کردن لایسنس بازی ها, دوباره به قسمت Other بازگشته و گزینه Sign Out را انتخاب کنید. بعد از بیرون رفتن از اکانت مربوطه به قسمت User مراجعه کرده و گزینه Log Out را انتخاب کنید.

پایان اموزش - اسپینزو گیمر مرجع خرید اکانت ترکیبی و قانونی