اموزش وارد کردن اکانت ترکیبی و قانونی PS4

اموزش وارد کردن اکانت ترکیبی و قانونی PS4

خب در ابتدا برای وارد کردن اکانت ترکیبی کنسول شما باید Up To Date باشد, یعنی اخرین اپدیت بر روی دستگاه شما نصب شده باشد در غیر اینصورت با خطا مواجه میشوید. برای بررسی ورژن سافتور اپدیت به قسمت Settings رفته و گزینه System Software Update را طبق ویدئو انتخاب نمایید.

در این قسمت اگر دستگاه شما دارای اخرین اپدیت باشد, با پیغام The Last Version Of The System Software is Already Installed مواجه خواهید شد در غیر اینصورت نسبت به اپدیت به صورت انلاین یا افلاین اقدام کنید.

دوباره به صفحه اصلی برگشته و گزینه Power را انتخاب کنید. خب در این قسمت گزینه Switch را انتخاب کرده و روی گزینه New User کلیک کنید. در قسمت بعدی بر روی گزینه Create a User انتخاب کرده و User Agreement را تایید یا Accept نمایید.

سپس بر روی گزینه Next کلیک کرده و در بخش بعدی اطلاعات اکانت شامل ایمیل و پسورد دریافتی را با دقت "با رعایت حروف کوچک و بزرگ" وارد کرده و روی گزینه Sign In کلیک نمایید.

در صفحه بعدی گزینه Change To This PS4 را انتخاب کرده تا ظرفیت پریمری بر روی دستگاه شما اکتیو شود. اگر با پیغام "Your PlayStation Network sign-in Information has been saved on this PS4" مواجه شدید, اکانت با موفقیت بر روی کنسول شما اکتیو شده و بر روی گزینه Ok کلیک کنید.

پس از ورود به اکانت به قسمت Library بروید. در این بخش بازی های خریداری شده بر روی اکانت در قسمت Purchased قابل مشاهده است و میتوانید بازی دلخواه خود را دانلود کرده و دیتای ان را بصورت انلاین یا افلاین نصب کنید. در اخر برای اطمینان از اینکه اکانت با موفقیت بر روی دستگاه شما اکتیو شده, از منوی اصلی بر روی گزینه Settings کلیک نمایید.

گزینه Account Management را انتخاب نموده و بر روی Active as Yor Primary PS4 کلیک کنید. در این قسمت رنگ گزینه Active باید کم رنگ باشد در غیر اینصورت اکانت بر روی دستگاه شما اکتیو نشده و برای فعال کردن مجدد ان دوباره بر روی گزینه Active کلیک نمایید.

پس از انجام عملیات اکتیو کردن اکانت یک لول به عقب یعنی Account Management بازگشته و روی گزینه Restore Licenses کلیک کنید. در این بخش از اموزش بر روی دکمه Restore کلیک کنید و پس از چند ثانیه بر روی دکمه OK کلیک نمایید. دوباره یک مرحله به عقب برگشته و باز هم در قسمت اکانت منیجمنت بر روی گزینه Sign Out کلیک کنید تا از اکانت مورد نظر خارج شوید.

پس از ساین اوت کردن به صفحه اصلی بازگشته و بر روی گزینه Power کلیک کرده و گزینه Log Out of PS4 را انتخاب نموده و به هیچ وجه دوباره وارد اکانت نشوید.

پایان اموش - اسپینزو گیمر مرجع خرید اکانت ترکیبی و قانونی